Про компанію

ТОВ СНВФ «АРГУС» заснована 3 вересня 1991 року. Головний офіс знаходиться в м. Харків.

Основна спеціалізація: розробка, впровадження, супровід складних програмних продуктів та програмно-апаратних комплексів для автоматизації фінансової діяльності кредитно-фінансових установ та підприємств.

Персонал фірми складає більше 50 IT-фахівців. Серед співробітників фірми висококваліфіковані фахівці в сфері проектування, розробки, тестування, впровадження на супроводу програмних продуктів.

Програмні продукти СНВФ «АРГУС» які представлені на ринку з 1992 року, в даний час успішно експлуатуються у ведучих комерційних та державних фінансових установах України.

СНВФ «АРГУС» є бізнес – партнером ведучих розробників базового та прикладного програмного забезпечення, виробників та постачальників високотехнологічного спеціалізованого обладнання.

Серед клієнтів нашої компанії найбільші українські банки та оператори фінансового ринку.

Керівництво
Армен Левонович Аветісян
Генеральний директор
Linkedin: avetisyan-armen
Левон Казарович Аветісян
Комерційний директор
Олександр Арегович Дабагян
Технічний директор
Партнери

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб

ua_fgv

ПАТ «БАНК «ГРАНТ»

Державний експортно-імпортний банк України

Oracle

АТ УКРКАРТ

ПАТ «Полікомбанк»

Компанія INPAS

Компанія «Мегатрейд»

Відгуки
 • Протягом більш ніж 10 років ТОВ СНВФ “АРГУС” є нашим надійним партнером з розробки програмного забезпечення для банківського обладнання та платіжних систем. Фахівці компанії неодноразово підтверджували свою високу кваліфікацію з вирішення нестандартних завдань зі створення складних програмно-апаратних комплексів в найкоротші терміни та з незмінною високою якістю.

  Дмитро Король
  Директор, ТОВ «ІНПАС СІСТЕМС»
 • З 2013 року СНВФ “АРГУС” є надійним партнером компанії АТ “УКРКАРТ”. Розроблений “АРГУСОМ” програмний комплекс “Інформаційний еквайр”, який обслуговує практично половину касових апаратів України, є по суті проектом національного масштабу. Незважаючи на найвищі вимоги доступності та відмовостійкості комплексу, СНВФ “АРГУС” відмінно впоралась з нашим замовленням та вже більш 5 років “УКРКАРТ” обслуговує підприємців та сервісні компанії України в якості беззмінного лідеру ринку.

  Олександр Пранов
  Голова правління, АТ "УКРКАРТ"
 • У 2011 році ФГВФО почав свою співпрацю з ТОВ СНВФ “АРГУС”. На сьогоднішній день у ФГВФО автоматизовані окремі етапи процесу виплат відшкодувань вкладникам банків що ліквідуються. Компанія продовжує активну роботу з розвитку Системи та подальшу автоматизацію нових етапів та взаєморозрахунків з банками-партнерами. ТОВ СНВФ “АРГУС” завжди виконує необхідні завдання з високою якістю та в строк. Фахівці компанії підтверджують глибоку експертизу у своїй області, що дозволяє Замовнику спиратись на її багаторічний досвід участі у складних IT проектах для фінансового сектора.

  Андрій Бащев
  Директор департаменту інформаційних технологій, ФГВФО
Продукти
Вакансії
Контакти
ТОВ СНВФ «АРГУС»
Україна, м. Харків, 61058,
вул. Ромена Ролана, 12,
Тел./факс +38 (057) 714—01—96
E-mail: argus@banksoft.com.ua
Про нас [PDF]